Ga naar de inhoud
Oplossingen
Close Oplossingen
Open Oplossingen
Uitdagingen & Oplossingen
Uitdagingen. Oplossingen. Resultaten.
IT-services optimaliseren
Verhoog uw servicekwaliteit, ontlast de servicedesk en versterk de veerkracht van uw organisatie
Compliance & risico's beheren
Beheer compliance veilig, beoordeel uw risico’s consistent en voldoe aan de regelgevingseisen
Processen automatiseren
Automatiseer uw bedrijfsprocessen, verminder handmatig werk en creëer consistente workflows
Uw bedrijf toekomstbestendig maken
Verhoog uw efficiëntie, speel flexibel in op veranderingen en versterk uw concurrentievermogen
Transparantie & controle creëren
Neem beslissingen op basis van betrouwbare informatie, pak risico’s effectief aan en behoud de regie over uw gegevens
Inspanningen verminderen met AI
Automatiseer complexe taken met AI, verhoog uw productiviteit en waarborg uw datasoevereiniteit
Producten
Close Producten
Open Producten
Modulaire bedrijfsapplicaties
op basis van het flexibele OMNITRACKER-platform
Producthighlights
Meer producten
IT Service Management Center
Beheer IT-services, tickets en processen centraal – van incidenten tot service requests
GRC Center
Risico’s, controles en complianceprocessen transparant beheren en verifieerbaar bewijs leveren
BPMN Engine
Bedrijfsprocessen met BPMN 2.0 modelleren, automatiseren en transparant bewaken
Sales Management Center
Het volledige lead-to-cash-proces op één platform in kaart brengen en orkestreren
OMNILYTICS
Business Intelligence: reporting, analytics en KPI-dashboards inclusief BI-consultancy
Systems Engineering Center
Productontwikkeling centraal coördineren, kwaliteit waarborgen en wijzigingen volledig traceren
Portal Client
Eenvoudig moderne, individuele selfserviceportalen maken met drag-and-drop
Project Management Center
Plan en coördineer projecten, resources en budgetten efficiënt
Task Management
Taken, verantwoordelijkheden en deadlines centraal coördineren en transparant opvolgen
AI Platform
OMNITRACKER
Low-Code Platform
OMNITRACKER
Diensten
Close Diensten
Open Diensten
Diensten
Ons dienstenaanbod voor u
Projectimplementatie
OMNITRACKER-projecten op maat en gestructureerd uitvoeren
Beheer
Ondersteuning bij het dagelijkse gebruik van OMNITRACKER
Trainingen
Praktijkgerichte trainingen voor succesvol gebruik van OMNITRACKER
Trainingsoverzicht
OMNITRACKER Administrator
OMNITRACKER Process Manager
OMNITRACKER BPMN
OMNITRACKER Business Intelligence (BI)
OMNITRACKER ITSM Center Training
OMNITRACKER Process User
OMNITRACKER Update Trainings
Support
Support voor OMNITRACKER-klanten
Online supportportaal
Dien aanvragen in, beheer en volg ze en bekijk de nieuwste OMNITRACKER-updates
Portaal voor klantvereisten
Dien vereisten in, beheer ze en volg de actuele verwerkingsstatus
Licentiesleutel aanvragen
Nieuwe OMNITRACKER-licentiesleutel aanvragen
Kennisbank
Close Kennisbank
Open Kennisbank
Geïnformeerd. Geïnspireerd. Up-to-date.
Insights voor uw digitale transformatie
Blog & Insights
Trends, praktijktips en expertkennis
Release-informatie
Nieuwe functies en updates van onze producten in één overzicht
Bedrijfsnieuws
Actueel nieuws van ons bedrijf – updates, samenwerkingen en mijlpalen
Beurzen & events
Beleef ons live – op locatie of online
Over ons
Close Over ons
Open Over ons
Informatie over de bedrijvengroep
Alles over OMNINET
Het bedrijf
Onze missie, ons team, onze waarden
Kantoren
Hoofdkantoor & vestigingen
Certificeringen
Certificeringen & Lidmaatschappen
Partnerprogramma
Ons partnerportaal & onze partnerbedrijven
Vacatures
Word deel van ons team
International - English
Deutsch
Österreich - Deutsch
Schweiz - Deutsch
Suisse - Français
Nederlands
België - Nederlands
Belgique - Français
Français
Live Demo
Contact
Project Management Center Training 11.03.-12.03.2027
BPMN Foundation Training 08.03.-10.03.2027
Automation Interface Training 22.02.-25.02.2027
Reporting Training 18.02.-19.02.2027
Advanced Administration Training 15.02.-17.02.2027
IT Service Management Center Training 10.02.-12.02.2027
Basic Administration Training 01.02.-04.02.2027
BPMN Engine Training 18.01.-21.01.2027
BPMN Foundation Training 13.01.-15.01.2027
Stock and Order Management Training 11.01.2027
Volgende
→
Doorzoek de website