Ga naar de inhoud
  • Oplossingen
    Uitdagingen & Oplossingen
    Uitdagingen. Oplossingen. Resultaten.
    IT-services optimaliseren
    Verhoog uw servicekwaliteit, ontlast de servicedesk en versterk de veerkracht van uw organisatie
    Compliance & risico's beheren
    Beheer compliance veilig, beoordeel uw risico’s consistent en voldoe aan de regelgevingseisen
    Processen automatiseren
    Automatiseer uw bedrijfsprocessen, verminder handmatig werk en creëer consistente workflows
    Uw bedrijf toekomstbestendig maken
    Verhoog uw efficiëntie, speel flexibel in op veranderingen en versterk uw concurrentievermogen
    Transparantie & controle creëren
    Neem beslissingen op basis van betrouwbare informatie, pak risico’s effectief aan en behoud de regie over uw gegevens
    Inspanningen verminderen met AI
    Automatiseer complexe taken met AI, verhoog uw productiviteit en waarborg uw datasoevereiniteit
  • Producten
    Modulaire bedrijfsapplicaties
    op basis van het flexibele OMNITRACKER-platform
    Producthighlights
    Meer producten
    IT Service Management Center
    Beheer IT-services, tickets en processen centraal – van incidenten tot service requests
    GRC Center
    Risico’s, controles en complianceprocessen transparant beheren en verifieerbaar bewijs leveren
    BPMN Engine
    Bedrijfsprocessen met BPMN 2.0 modelleren, automatiseren en transparant bewaken
    Sales Management Center
    Het volledige lead-to-cash-proces op één platform in kaart brengen en orkestreren
    OMNILYTICS
    Business Intelligence: reporting, analytics en KPI-dashboards inclusief BI-consultancy
    Systems Engineering Center
    Productontwikkeling centraal coördineren, kwaliteit waarborgen en wijzigingen volledig traceren
    Portal Client
    Eenvoudig moderne, individuele selfserviceportalen maken met drag-and-drop
    Project Management Center
    Plan en coördineer projecten, resources en budgetten efficiënt
    Task Management
    Taken, verantwoordelijkheden en deadlines centraal coördineren en transparant opvolgen
    AI Platform

    OMNITRACKER

    Low-Code Platform

    OMNITRACKER

  • Diensten
    Diensten
    Ons dienstenaanbod voor u
    Projectimplementatie
    OMNITRACKER-projecten op maat en gestructureerd uitvoeren
    Beheer
    Ondersteuning bij het dagelijkse gebruik van OMNITRACKER
    Trainingen
    Praktijkgerichte trainingen voor succesvol gebruik van OMNITRACKER
    Trainingsoverzicht
    • OMNITRACKER Administrator
    • OMNITRACKER Process Manager
    • OMNITRACKER BPMN
    • OMNITRACKER Business Intelligence (BI)
    • OMNITRACKER ITSM Center Training
    • OMNITRACKER Process User
    • OMNITRACKER Update Trainings
    Support
    Support voor OMNITRACKER-klanten
    Online supportportaal
    Dien aanvragen in, beheer en volg ze en bekijk de nieuwste OMNITRACKER-updates
    Portaal voor klantvereisten
    Dien vereisten in, beheer ze en volg de actuele verwerkingsstatus
    Licentiesleutel aanvragen
    Nieuwe OMNITRACKER-licentiesleutel aanvragen
  • Kennisbank
    Geïnformeerd. Geïnspireerd. Up-to-date.
    Insights voor uw digitale transformatie
    Blog & Insights
    Trends, praktijktips en expertkennis
    Release-informatie
    Nieuwe functies en updates van onze producten in één overzicht
    Bedrijfsnieuws
    Actueel nieuws van ons bedrijf – updates, samenwerkingen en mijlpalen
    Beurzen & events
    Beleef ons live – op locatie of online
  • Over ons
    Informatie over de bedrijvengroep
    Alles over OMNINET
    Het bedrijf
    Onze missie, ons team, onze waarden
    Kantoren
    Hoofdkantoor & vestigingen
    Certificeringen
    Certificeringen & Lidmaatschappen
    Partnerprogramma
    Ons partnerportaal & onze partnerbedrijven
    Vacatures
    Word deel van ons team
  • International - English
  • Deutsch
  • Österreich - Deutsch
  • Schweiz - Deutsch
  • Suisse - Français
  • Nederlands
  • België - Nederlands
  • Belgique - Français
  • Français
Live Demo
Contact

Project Management Center Training 11.03.-12.03.2027

BPMN Foundation Training 08.03.-10.03.2027

Automation Interface Training 22.02.-25.02.2027

Reporting Training 18.02.-19.02.2027

Advanced Administration Training 15.02.-17.02.2027

IT Service Management Center Training 10.02.-12.02.2027

Basic Administration Training 01.02.-04.02.2027

BPMN Engine Training 18.01.-21.01.2027

BPMN Foundation Training 13.01.-15.01.2027

Stock and Order Management Training 11.01.2027

Volgende →

OMNINET Nederland

President Kennedylaan 19
NL-2517 Den Haag
Nederland

+31 (70) 711 8380

sales@omninet.nl

www.omninet.nl

Producten

ITSM Center
GRC Center
BPMN Engine
Sales Management Center
AI Platform
OMNILYTICS

Juridische informatie

Privacybeleid
Afdruk
Algemene voorwaarden

Follow us

Linkedin Xing Facebook Twitter

© 

2026

 OMNINET Software-, System- und Projektmanagementtechnik GmbH

Klokkenluiderssysteem